Історія закладу дошкільної освіти

Історія виникнення закладу

/Files/images/IMG_0223.JPG

Чи знаєте ви країну, де звучить веселий дитячий гомін, де вчаться дружити, любити та пізнавати нове?

Є така країна! А зветься вона – країна Дитинство. Це великий,чудовий, казковий і різноманітний світ маленької людини.

Країна Дитинство – це сучасний заклад дошкільної освіти, в якому дружною сім’єю проживає колектив однодумців, яких об’єднує спільна справа – любов до дітей.

У 1987 році в новому молодіжному мікрорайоні по вулиці Східний квартал 12 – А, серед розмаїття дерев затишно розташувався заклад дошкільної освіти №20 «Буратіно».

Садочок радісно відкрив свої обійми для 248 малят міста Марганця. Піднімати садочок довірили молодому педагогу – Шляховій Наталії Петрівні. Молодий педагогічний колектив наполегливо та завзято взявся працювати в усіх напрямках діяльності.

З 1994 року по 2010 рік колектив очолювала Сидоренко Галина Леонідівна – досвідчений педагог, спеціаліст вищої категорії, Відмінник освіти України. З 2010 року колектив очолює молодий, перспективний керівник Качко Світлана Олександрівна - спеціаліст вищої категорії, має педагогічне звання "вихователь-методист" .

Кожна дитина – це унікальний світ… У кожної дитини є прекрасні здібності і таланти, які треба виявляти та розвивати повною мірою. Усі діти різні, і в кожній родині свої традиції й своє життя. Батьки вірять, що їхня дитина здібна, сприйнятлива, і хочуть, щоб вона одержала гідну дошкільну освіту й опанувала усі навички, які будуть необхідні їй в майбутньому. Тому, в закладі створені всі умови для повноцінного розвитку дитини:

· сучасне обладнання групових кімнат, яке сприяє всебічному розвитку дитини;

· спортивний зал з тренажерами та спортивний майданчик на території дитсадка;

· кабінет психолога;

· музичний зал;

· кабінет дефектолога;

· логопункт;

· фітокімната, де дітьми проводять сеанси фітоаероіонізації;

· соляна кімната, перебування в якій – прекрасна профілактика захворювань верхніх дихальних шляхів, та загальне зміцнення організму;

· «Health room», де діти можуть отримати апаратне лікування захворювань верхніх дихальних шляхів та посмакувати кисневим коктейлем.

Заклад має надійну методичну базу для педагогів. Дитсадок працює за комплексними програмами « Оберіг», для дітей раннього віку, «Українське дошкілля», "Впевнений старт" для старших дошкільників .

З 2000 року заклад працює за валеологічним напрямком, що сприяє зміцненню здоров’я, психо-фізичному розвитку дітей та поширенню знань про себе й свій організм.

З 2014 року в закладі розпочала роботу "Школа допомоги у надзвичайних ситуаціях"

Наш педагогічний колектив не залишає поза увагою і батьків вихованців. Батьки– це партнери у вихованні дітей. Традиційними стали конкурси, свята та розваги за участю батьків.

Педагогічний колектив не тільки підвищує свою педагогічну майстерність та компетентність, але й залюбки ділиться своїм досвідом з молодими педагогами закладу, міста, області.

Дитина – маленькій допитливий дослідник, який постійно щось вивчає, пізнає. Тому в кожній віковій групі створено предметно – розвивальне середовище, де дитина має вільний вибір проявити свою ініціативу, творчість, де є умови для розвитку і виховання.

За роки існування закладу з його стін випустилось понад тисяча вихованців. З наших стін вийшли педагогиі, які стали керівниками. Так, Агаркова Любов Володимирівна працювала заступником директора ДДО, Коваль Анжеліка Юріївна - директор КЗДОКТ № 18, Качко Світлана Олександрівна - директор КЗДОКТ №20.

Народна мудрість гласить: «Той, хто виховує дітей – думає на сто років вперед!». Педагоги нашого дошкільного закладу живуть і дихають своєю справою, і прагнуть виростити підростаюче покоління здоровим та бадьорим. Наші діти – майбутнє України! Тільки в єдності вихователі + діти + батьки формується майбутній громадянин держави Україна.

Кiлькiсть переглядiв: 1127

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.