Історія садочка

Історія виникнення ДНЗ №20

/Files/images/IMG_0223.JPG

Чи знаєте ви країну, де звучить веселий дитячий гомін, де вчаться дружити, любити та пізнавати нове?

Є така країна! А зветься вона – країна Дитинство. Це великий,чудовий, казковий і різноманітний світ маленької людини.

Країна Дитинство – це сучасний дошкільний заклад, в якому дружною сім’єю проживає колектив однодумців, яких об’єднує спільна справа – любов до дітей.

У 1987 році в новому молодіжному мікрорайоні по вулиці Східний квартал 12 – а, серед розмаїття дерев затишно розташувався дитячий дошкільний навчальний заклад №20 «Буратіно».

Садочок радісно відкрив свої обійми для 230 малят міста Марганця. Піднімати садочок довірили молодому педагогу – Шляховій Наталії Петрівні. Молодий педагогічний колектив наполегливо та завзято взявся працювати в усіх напрямках діяльності.

З 1994 року по 2010 рік колектив очолювала Сидоренко Галина Леонідівна – досвідчений педагог, спеціаліст вищої категорії, Відмінник освіти України. З 2010 року колектив очолює молодий, перспективний керівник Качко Світлана Олександрівна - спеціаліст вищої категорії, має педагогічне звання "вихователь-методист" .

Кожна дитина – це унікальний світ… У кожної дитини є прекрасні здібності і таланти, які треба виявляти та розвивати повною мірою. Усі діти різні, і в кожній родині свої традиції й своє життя. Батьки вірять, що їхня дитина здібна, сприйнятлива, і хочуть, щоб вона одержала гідну дошкільну освіту й опанувала усі навички, які будуть необхідні їй в майбутньому. Тому, в дошкільному закладі створені всі умови для повноцінного розвитку дитини:

• сучасне обладнання групових кімнат, яке сприяє всебічному розвитку дитини;

• спортивний зал з тренажерами та спортивний майданчик на території дитсадка;

• кабінет психолога;

• музичний зал;

• два дефектологічних кабінети;

один логопедичний кабінет;

• фітокімната;

соляна кімната.

Дошкільний заклад має надійну методичну базу для педагогів. Дитсадок працює за комплексними програмами «Українське дошкілля», "Впевнений старт" для старших дошкільників .

З 2000 року заклад працює за валеологічним напрямком, що сприяє зміцненню здоров’я, психо-фізичному розвитку дітей та поширенню знань про себе й свій організм.

З 2014 року в закладі розпочала роботу "Школа допомоги у надзвичайних ситуаціях"

Наш педагогічний колектив не залишає поза увагою і батьків вихованців. Батьки– це партнери у вихованні дітей. Традиційними стали конкурси, свята та розваги за участю батьків.

Педагогічний колектив не тільки підвищує свою педагогічну майстерність та компетентність, але й залюбки ділиться своїм досвідом з молодими педагогами дитсадка, міста, області.

Так в журналах «Розкажіть онуку» (2004 р.) був надрукований конспект інтегрованого заняття «Вітаміни – веселики» ( автори: вихователі Рябко В.Ю., Романенко О.Ю., Стеценко Т.О.), а в журналі «Нива Знань» (2010р.) – стаття «Формування пізнавального розвитку дітей» (автор вихователь Власова Т.В.),в 2011р. в журналі "Нива знань" вийшла стаття "Корекційно-виховна робота в умовах спеціальної групи" під авторством Романенко О.Ю., Стеценко Т.О.

Дитина – маленькій допитливий дослідник, який постійно щось вивчає, пізнає. Тому в кожній віковій групі створено предметно – розвивальне середовище, де дитина має вільний вибір проявити свою ініціативу, творчість, де є умови для розвитку і виховання.

За роки існування закладу з його стін випустилось понад тисяча вихованців. З наших стін вийшли педагогиі, які стали керівниками в дитячому дошкільному об'єднанні. Так, Агаркова Любов Володимирівна працює заступником директора ДДО, Коваль Анжеліка Юріївна - методист ДДО, Качко Світлана Олександрівна, завідуюча КДНЗКТ №20.

Народна мудрість гласить: «Той, хто виховує дітей – думає на сто років вперед!». Педагоги нашого дошкільного закладу живуть і дихають своєю справою, і прагнуть виростити підростаюче покоління здоровим та бадьорим. Наші діти – майбутнє України! Тільки в єдності вихователі + діти + батьки формується майбутній громадянин незалежної держави Україна.

Кiлькiсть переглядiв: 938

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.